Champions of Regnum Polish Fansite - najświeższe informacje z gry i Klanu 'Kingdom of Poland'

FORUM Strona Główna Kategorie Newsów DOWNLOAD POMOCNE LINKI ARTYKUŁYGrudzień 16 2018 03:22:52 

Nawigacja
FORUM

Strona Główna
Kategorie Newsów
Kontakt
Szukaj

GALERIA

Wymagania gry
DOWNLOAD
POMOCNE LINKI
ARTYKUŁY
CHANGELOG

POLECANE SETUPY
'POZNAJ PRZECIWNIKA'
WARMASTER
BANK

KOMIKS

Symulator Trainer'a
Wyszukiwarka Pet'ów
Mapa
Rozbudowana mapa RO
Mapy miast
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 253
Najnowszy Użytkownik: Kasztelani
Na Forum
Najnowsze Tematy
WSPOMNIENIA
Restart
Podanie
Woodstock 2012
ZSPRRO
Najciekawsze Tematy
Serduszko dla Max... [178]
Pożegnanie [109]
X czy Y? Zabawa :) [104]
YouTube [79]
Aktualna sytuacja... [73]
Respawn
Syrtis
Zobacz Temat
Champions of Regnum Polish Fansite - najświeższe informacje z gry i Klanu 'Kingdom of Poland' | Klan | Klan
Strona 1 z 6 1 2 3 4 > >>
Autor Pożegnanie
Black Devil
Użytkownik

Data rejestracji: 12.03.09
Dodane dnia 02-07-2009 23:34
Jak wielu z was wie kiedyś zostawiłem Regnum Online, przestałem grać, miałem dość, dodatkowo błąd gry pozbawił mnie 10 ignotów. Nie wiem jak długo trwała moja rozłąka z RO, ale dla was wyszło to fatalnie. Klan się rozleciał, opustoszał. Nie chciałem aby to tak wyglądało. Polish Kingdom miało być wielkim klanem, wierzyliśmy nawet, że kiedyś, może największym na Horusie. Wiele pracy kosztowało nas połączenie, a gdy się udało kłótnie sprawiły, że staliśmy się wspomnieniem. Jednak udało się to naprawić. Nie było lekko, ale jednostki z napisem Polish Kingdom nad głową wzięły się do roboty i po wielu odmiennych zdaniach, które nie raz kończyły się kłótnią i pretensjami jesteśmy 10 klanem na Horusie i 4 w Syrtis. Wiem, że Polish Kingdom nie jest najlepszym klanem jeśli chodzi o atmosferę. Kilka osób wprost nie cierpi innych, niektórzy mimo, że są w klanie siedzą cicho nie chcąc się udzielać lub kłócić, jeszcze inni mają pretensję o to co się stało kiedyś. Nie potrafię wam tego wszystkiego wynagrodzić, ale to właśnie z Was jestem najbardziej dumny, ponieważ mimo wszystko stawiacie dobro klanu na piedestale. Polish Kingdom wygląda jak wygląda i to będzie ciężko zmienić na jeszcze lepsze. Ja już więcej tu nic nie pomogę. Macie wspaniałych graczy, którzy doświadczeniem, taktyką, ostatnio znalazł się ktoś kto techniką grafiki komputerowej i czasem mądrością życiową przerastają mnie. Przestaje grać w RO. Miło było was wszystkich poznać i z wami się bawić, zjawiskowe charaktery z Was, naprawdę.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pożegnanie
Black Devil
Użytkownik

Dodane dnia 02-07-2009 23:34
Jednak na razie, skoro jeszcze mam władze i znam wasze zapędy do przegryzienia tętnicy drugiej osobie chciałbym zaproponować małe zmiany administracyjne. Zostawiam po sobie wolne miejsce wśród czterech przedstawicieli Polish Kingdom. Dziękując Hazisowi, Damiemu i Iwoszowi za współpracę (w każdej sprawie można się z Wami dogadać, Rada działała super w zakresie tego co mogła) chciałbym ogłosić nowe wybory na Czterech Przedstawicieli Klanu Polish Kingdom. Ja jestem zwolennikiem waszej pracy i mam nadzieję, że znów zasiądziecie w tym gronie, ale chciałbym dać także szansę wykazania się innym. Wybory to ostatnia rzecz jaką chciałbym zorganizować w Polish Kingdom (ciekawski jestem wiec chce zobaczyć jak to wypadnie). W wyborach będą mogły brać udział wszystkie osoby będące pełnoprawnymi członkami klanu (osoby z rangą rpoczątkującyr1; muszą mi wybaczyć, ale moim zdaniem nie znają jeszcze na tyle klanu aby moc głosować; osoby nie będące w klanie, myślę o Bloodku i przyjaciołach, a także Klosie również z przyjaciółmi, zabierające żywy głos w naszych dyskusjach nie mają prawa do głosowania, to nie znaczy, że nie możecie powiedzieć co o tym myślicie). Głosuje osoba, a nie postać (mimo, że ktoś ma kilka postaci w naszym klanie może oddać tylko jeden głos). Wybory potrwają przez cały tydzień, tak aby każdy mógł wziąć w nich udział, bez konieczności dostępu do gry. To czy będą tajne czy jawne zależy tylko od Was. Po zakończeniu przekażę władze, hasła i rangi i odejdę. Prosiłbym o wpisywanie kandydatów to objęcia stanowisk wraz z uzasadnieniem swojego wyboru. Wszyscy mogą wypowiadać się o kandydacie, jeśli ktoś poda powód dla którego dana osoba nie powinna zasiadać w Radzie nie będzie możliwości głosowania na nią. Kandydat także sam może się zrzec nadanego mu przywileju.
Black Devil
Użytkownik

Dodane dnia 02-07-2009 23:35
Kandydaci, których ja widziałbym w radzie:
- Hazis (świetny charakterek, oddanie dla gry jak mało kto, nawet roznosi ulotki promujące RO, jest doświadczony sam niejednokrotnie prowadził już własny klan, jest pomysłodawcą połączenia PE i MiP)
- Dami (były przewodniczący MiPu, czyli się zna na rzeczy, fan wszystkich gier, wiec wiele pomysłów może zaczerpnąć z innych platform, jeśli ma neta, naprawdę pożarna osoba)
- Nihilus (moim zdaniem jeden z maniaków, ale właśnie takich nam trzeba, widzę, że jemu podoba się gra, wiec długo tu zostanie, a aby ciągle nie musiał expić dałbym mu także trochę roboty administracyjnej)
- Luke Sand (wiele razy zaczynał już grę, dlatego będzie wiedział gdzie można popełnić błąd a co można udoskonalić, do tego inteligentny człek)
- Bzik (podoba mi się jego podejście do gry, mam nadzieję, że to nie winna alkoholu, jeśli troszkę częściej grałby w RO np. w przerwach miedzy grillowaniem w przyjaciółmi to naprawdę nadawałby się ze względu na odmienne zdanie niż większość)
- Anders Iniesta (przepraszam jeśli źle napisałem Nick, pizama dla ułatwienia, osoba która grała i na Ra i gra na Horusie, jeśli wbije wyższy lewel powinien być godnym reprezentantem klanu)
- Brzys (nowy gracz, który urzekł mnie gdy pomazał portal ignisów, udziela się w grze i poza nią, musi wbić wyższy poziom, ale uważam, że da radę)

Wystarczy tych propozycji z mojej strony, teraz czekam na Wasze, tylko nie wymieniajcie całego klanu, nie o to tu chodzi. Charakterystyki mogą być dłuższe, ja już nie chciałem was katować czytaniem takich monologów, bo większość przez cały rok szkolny pewnie tyle nie przeczytała, a jeszcze mam coś do powiedzenia. Proszę też a nie powtarzanie Nicków graczy, ponieważ to będzie już podchodzić pod głosowanie i zaburzy bezstronność osób czytających.
Black Devil
Użytkownik

Dodane dnia 02-07-2009 23:35
Na szczęście dla Was ostatnią zmianą jaką chciałbym pozostawić po sobie jest przekształcenie systemu w Polish Kingdom. Nie chodzi mi tu o duże zmiany. Myślę, że ułatwi to zabawę każdemu jeśli Czterech Przedstawicieli będzie uzgadniać wszystko na forum w zakładce gdzie tylko te cztery osoby mają dostęp. Osobny temat będzie służył do zapoznania zdania wszystkich graczy. Z tego o widziałem otwarta dyskusja prowadzi do niepotrzebnych kłótni, które dotkliwie mogą odebrać niektórzy z nas. Jeśli miałby to miejsce na stronie to chodzi mi (zwracam się do Damiego) o osobną kategorię na forum, gdzie tylko osoby, które będą miały rRada Klanur1; w opisie użytkownika mogą czytać i pisać. Teraz jest podobnie jeśli chodzi o niektóre tematy, musisz być zalogowany aby je widzieć. Jeśli to nie będzie możliwe to decyzje powinny być podejmowane w grze o ustalonej porze na chacie party. Mile widziany byłby także podział obowiązków w Radzie, tak aby wszystkie sprawy były realizowane na bieżąco, osoby zajmujące się daną rzeczą mogą się zmieniać z innymi przedstawicielami w razie dłuższej nieobecności albo problemów technicznych. Jednak osoba będąca w Czwórce i mająca tak zwany rdyżurr1; powinna częściej wchodzić do gry i to nie tylko na swoją postać, ale także na Polish Kingdom. Do tego wprowadziłbym zadania dla pozostałych graczy, których powinni wybrać członkowie rady zaraz po wyborach. Myślę tutaj o wyspecjalizowanych zadaniach, które pomogą w życiu klanu. Namiastką tego jest Hazel, która rekrutuje nowych członków do naszego klanu. Wprowadziłbym również dowódcę wojskowego, który będzie dbał o organizację bitew z naszym udziałem oraz wypadów na bossów. Miałby on za zadanie zapewnienie każdej osobie chętnej do udziału w danej akcji party z odpowiednimi graczami (najlepiej tylko z naszego klanu) oraz wybranie najlepszej taktyki walki, która w czasie walki z bossami ma przynieść dropa, a w czasie walk na froncie dobro Syrtis. Myślę, że taka osoba zespoliłby nasze poczynania. Kolejną postać mogłaby się zajmować tworzeniem grup expiących razem (w kupie zawsze raźniej), nie tylko niższych poziomów aby ułatwić im awansowanie, ale także doświadczonych graczy aby zdobywać przedmioty. Kolejne osoby są według potrzeb i chęci. Ustanowienie ich można zrobić przez rangi lub tylko umownie, ale tak aby także nowi użytkownicy mieli łatwy dostęp do tych informacji.
Dami
Super Administrator

Data rejestracji: 11.03.09
Dodane dnia 02-07-2009 23:59
strasznie mi przykro, że odchodzisz, bo Ty nas odbudowałeś. No cóż...

osobną kategorię na forum, gdzie tylko osoby, które będą miały Rada Klanu

Już tak jest, Rada ma tylko jeden temat dla siebie, ale to nie problem zrobić całą Kategorię.

Co do obowiązków w klanie, to ja mam ciekawą propozycję.
1. Osoby które już nie expią a nudzi ich już rpienie, mogą dropić dla niższych lvli. Ja kiedyś sam z obszarówkami (Sultar+Fireball+Crystal Blast+Evendim Fury) rozwalałem 15-20 grupki, jakby zebrać taką grupkę dropiących to szybko i przyjemnie rozwalałoby się moobki na 20-40lvl. Np. Knight zbiera, Warlock leje, Conju ulecza. Szansa na drops jest dużo większa smiley

396416 Wyślij Prywatną Wiadomość
Lord Marcin
Użytkownik

Data rejestracji: 13.03.09
Dodane dnia 03-07-2009 01:34
Szkoda ze odchodzisz byleś dobrym szefem i kumplemsmiley I mam nadzieje ze wrócisz jak to mario opisuje poniżej smileysmiley
Edytowane przez Lord Marcin dnia 03-07-2009 05:38
Luke Sand
Użytkownik

Miejscowość: Namysłów
Dodane dnia 03-07-2009 01:40
Jeśli komukolwiek przyszłoby na myśl żeby na mnie głosować niech szybko stłumi tą myśl ;P, nie chcę być w radzie, powód: zapowiada się że mogę dosyć nieregularnie wchodzić do gry i nie będę się we wszystkim orientował, poza tym nie i już smiley
Edytowane przez Luke Sand dnia 03-07-2009 01:40
Hazis
Użytkownik

Miejscowość: REGNUM - HORUS
Data rejestracji: 23.03.09
Dodane dnia 03-07-2009 04:42
Black Devil ciesze się że Cie poznałem jesteś świetnym kompanem, zapewne w realu też by tak było smiley Pewne sprawy i pomysły dotyczące klanu zawdzięczami Tobie, kiedy było nam trudno a klan zbliżał się ku upadkowi zostałeś z Nami i za to Ci dziękuje za nadzieje na lepsze dni PK.

Mam nadzieje że przyjdzie czas kiedy wrócisz z nowymi siłami aby podjąć się nowych wyzwań i razem znami poprowadzić PK ku świetlności.

Pozdrawiam smiley

"Pamiętaj, że twoim celem jest grać dobrze, a nie grać często" Alexander Elder
Mario
Użytkownik

Data rejestracji: 20.06.09
Dodane dnia 03-07-2009 05:27
no wy juz tak niepłaczcie on jeszcze nieumarl ;p
ja go mam na oku, wiedzialem ze przez wakacje grac niebedzie, ale po nich ja juz go przypilnuje jeszcze wruci smiley
Mario
Użytkownik

Data rejestracji: 20.06.09
Dodane dnia 03-07-2009 23:45
Siema wszystkimsmiley
A wiec skoro jak narazie w tym temacie niema zbytnio burzliwych rozmów i propozycji to ja bym chcial cos zaproponowacsmiley

Jak wiemy BD rozkrecil caly klan doprowadzil to do stanu jaki mamy obecnie i dziekowac mu zato. Ale skoro zdecydowal rozstac sie z ro to niemozemy zniszczyc i zaniedbac tego co juz mamy. Poprzednia rada swietnie sie dogadywala( skoro oni tak twierdza to im wierze). Wiec skoro im w 4 swietnie szlo to ja sadze ze w 3 sobie tez swietnie poradzasmiley jak dla mnie niepotrzeba nam wyborów czy czegos podobnego, gdyz to moze wywolac wiele niepotrzebnych sporów i lutni, a tego to jak sadze caly klan niechce.
Wiec proponuje pozostawic 3 obecnych rzadzacych, dobrze robia swoja robote wiec czego chciec wiecej. Jesli chodzi czy sobie poradza to napewno. A jak zapelnic luke po brakujacym BD?? Sadze ze wsparcie ze strony doswiadczonych graczy bedzie wystarczajace zby wszystko dzialalo tak jak powinnosmiley
Dami
Super Administrator

Dodane dnia 04-07-2009 00:04
Aktualnie działamy w 3 bo Ivo jest w stanach smiley Bez BD to już tylko ja z Hazisem zostaniemy. Zróbmy próbne wybory, jak głosy będą na te same osoby to one zostaną.

Moi kandydaci (bez tych od BD)
- Leśny Dziad (podobnie jak Bzik, dużo nie grają, ale potrafi w dobry sposób wprowadzać swoje poglądy. Do tego dobry humor i masa energii)
- Hazel (mówiła mi, że jak wchodzi do RO, to sama nie wie co ma tam robić. Może wreszcie znalazła by u nas zajęcie smiley)
- Wii (Ingrid) (może do rady potrzebne nam kobiety? Spokojna, znająca grę na wylot dziewczyna)
- Ivo (nie może grać, ale planuję kupno laptopa, jednak to nie jest pewne. Niezwykła osobowaść, tryska energią, ma pomysły i wspaniałe poczucie humoru)

Pozdrawiam

Lord Nihilus
Użytkownik

Dodane dnia 04-07-2009 01:29
Szkoda, że odchodzisz. Syrtis straci jednego z najlepszych marksmanów a my dobrego kumpla. Mam nadzieję, że będziesz do nas zaglądał od czasu do czasu.

Ja bym był za tym, żeby pozostawić 3 obecnych członków Rady Klanu i ogłosić tylko wybory uzupełniające na miejsce Blacka. Nie ma sensu zmieniać czegoś co jest dobre.

PS. To może wyglądać trochę nieskładnie, nie jestem dobry w pożegnaniach, może dlatego, że nie lubię się żegnać.

EDIT: Zapomniałem oddać swojego głosu. Głosuję na Hazisa. Jego oddanie grze i klanowi jest chyba największe spośród nas wszystkich. Ma doświadczenie w prowadzeniu klanu więc dlaczego nie przedłużyć jego kadencji.

Trust is a weakness
Edytowane przez Lord Nihilus dnia 04-07-2009 15:23
http://infapcz.an24.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Maximus
Użytkownik

Miejscowość: Gostynin
Data rejestracji: 29.06.09
Dodane dnia 04-07-2009 02:46
Black, będzie ciężko bez Ciebie, zaglądaj czasem do nas smiley
Hmm.. nie potrafię się żegnać, nie mam pojęcia co napisać.. ale może to dlatego, że mam nadzieje na Twój powrót i nie traktuje tego jak pożegnanie, tylko jako czasowy odpoczynek smiley
Trzymaj się Black! smiley
P.S Powodzenia w życiu towarzyskim i zawodowym ^^
Edytowane przez Maximus dnia 04-07-2009 18:06
Iwosz
Użytkownik

Miejscowość: Bielsko
Data rejestracji: 15.03.09
Dodane dnia 05-07-2009 07:01
ej, ale jak zmienicie foundera? z tego co wiem nie mozna zmienic hasla. jesli ktos ze starej czworki by wylecial, dalej mialby haslo do postaci Polish Kingdom...

(kupno laptopa coraz bardziej prawdopodobne. 3 tygodnie bez regnum. czuje sie jak w piekle xD)
Edytowane przez Iwosz dnia 05-07-2009 07:08
iwosz Wyślij Prywatną Wiadomość
Black Devil
Użytkownik

Dodane dnia 05-07-2009 16:12
Obecnie władza wygląda następująco:
- Iwosz nie gra bo nie ma na czym (ma zamiar kupić laptopa)
- Dami znów ma problemy z netem (liczy, że sam się naprawi, tego mu życzę, ale wiadomo, że nety są kapryśnie, nie wiadomo jak długo to potrwa)
- Hazis ma spaloną jednostkę centralną (planuje zakup nowej, ale nie teraz)

Właśnie na wypadek takich sytuacji chciałem zrobić nowe wybory.
Hasło do postaci założyciela klanu można zmienić bez żadnego problemu.

Mario dlatego dodałem ten temat aby nie było żadnych kłótni. Jeśli komukolwiek nie pasuje jakiś kandydat miał to tutaj napisać. Ja chce wybrać Radę z osób, którym wszyscy pasują i same wyrażają na to zgodę.
Black Devil
Użytkownik

Dodane dnia 05-07-2009 16:27
Dami jeśli chodzi o zdobywanie itemów dla niższych leweli to nie mam nic przeciwko, dlatego zaproponowałem postać zajmującą się klanowym expieniem, takie rzeczy leżałyby w jego inicjatywie.

Co do Twoich kandydatów Dami to mam kilka obaw.
Iwosz nie gra. Brak komputera jest moim zdaniem zbyt wielkim problemem aby starać się o stanowisko. Do samego Iwosza nie mam nic, jeśli będzie grać, to z przyjemnością się zgodzę, ale jeżeli zakup komputera jest w fazie prawdopodobieństwa to nie.
Hazel. Tutaj szczególnie ciężko jest mi coś napisać, ponieważ wiem, że Hazel stara się odnaleźć. Jako osoba bardzo mi pasuję, tylko ma jedną cechę, która wiele ujmuje mi z jej walorów. Jeśli się kłócimy Hazel się wycofuje lub nie chce więcej zabierać głosu. Obawiam się czy będzie na tyle silna w argumentacji aby wprowadzić coś do tej Czwórki, czy będzie tylko zapełnieniem luki. Boję się, że też wiele osób nie będzie brało na poważnie postaci Hazel jako szefa. Nie chce Cię urazić Hazel, mimo wszystko jeśli tak zrobiłem to przepraszam, ale staram się głównie myśleć o dobru klanu.
Hera/Wii/Ingrid jeśli się zaloguje na stronie, ponieważ tutaj omawiamy większość spraw. Forum nie wymaga obecności online wszystkich osób w jednym momencie.
Dami
Super Administrator

Dodane dnia 05-07-2009 19:54
Iwosz napisał/a:
ej, ale jak zmienicie foundera? z tego co wiem nie mozna zmienic hasla. jesli ktos ze starej czworki by wylecial, dalej mialby haslo do postaci Polish Kingdom...
(kupno laptopa coraz bardziej prawdopodobne. 3 tygodnie bez regnum. czuje sie jak w piekle xD)

Ja nie mogłem zmienić hasła, bo było trzeba mieć e-mail, a mi go usunęli, poradziłem sobie (wielkie podziękowanie dla Haizsa) Z zmianą u PK nie będzie żadnych problemów smiley

No wracaj Ivo jak najszybciej! smiley

Teraz jak nam się skład posypał, wybory będą konieczne

Hazel
Użytkownik

Miejscowość: Knw
Data rejestracji: 13.03.09
Dodane dnia 05-07-2009 20:19
Black,
Czasem trudno mi cokolwiek gadać, bo wiem, że połowa nie będzie czytać tego, co pisze, druga połowa to wyśmieje, jakaś tam cześć będzie przeciwna, a jeszcze inne ktosie uznają mnie za małolatę nadskakującą. Da tego też rzadko zabieram głos w dyskusjach-bo jest mało ważny. Rzadko ktokolwiek bierze to, co mówię(piszę) na poważnie, i nawet jeśli miałam rację nie przyznaje mi jej i bierze laury za pomysł sobie. Znam to i nauczyłam się z tym żyć.
Często bolące jest to, że jakoś zapoczątkowałam myśl o polskim clanie, dość przyczyniłam się do powstania PE a później zostałam wywalona na zbity pysk(sorka za słownictwosmiley), i szczerze mówiąc teraz coraz częściej myślę także o skończeniu z RO, ale nie tak jak pierwszy razsmiley
No, co ma być to będzie, pozostawiam los w waszych rękach

Behind these Hazel eyes....
hazelina@windowslive.com Wyślij Prywatną Wiadomość
Lord Nihilus
Użytkownik

Dodane dnia 06-07-2009 00:30
Przyszła mi do głowy myśl. A gdyby tak Rada Klanu zamiast 4 miała 5 członków? Parzysta liczba zawsze może doprowadzić do remisu w ew. głosowaniach Rady a jak będzie 5 członków i brak możliwości wstrzymania się od głosu możliwości remisu już nie będzie.

Taki tylko pomysł mam, chyba dobry smiley

Trust is a weakness
http://infapcz.an24.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Black Devil
Użytkownik

Dodane dnia 06-07-2009 00:45
Idea pomysłu jest dla mnie jak najbardziej oczywista. Do tej pory nasze działania wyglądały następująco, że każdy z nas argumentował swoje zdanie i przekonywał do niego resztę. Trwało to tak długo aż wybraliśmy wspólne rozwiązanie, które satysfakcjonowało każdego, ponieważ zawierało przynajmniej część jego pomysłu. Do tego były potrzebne kompromisy, ale się udawało. Nie chciałbym aby rada rzucała pomysły i poddawała je pod głosowanie. Ja wolę rozmowę, a wiadomo, że im więcej osób w dyskusji tym gorzej wybrać wspólne rozwiązanie. Nie mam nic przeciwko 5 osobą w Radzie, ale obawiam się czy to nie spowolni jej działania.
Strona 1 z 6 1 2 3 4 > >>
Skocz do Forum:
Język
google google
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Ankieta
Powrócił(a)bym do gry ale...

na Ra w Syrtis
na Ra w Syrtis
33% [3 Głosów]

na Ra w Ignis
na Ra w Ignis
11% [1 Głosuj]

na Ra w Alsius
na Ra w Alsius
0% [0 Głosów]

na Haven w Syrtis
na Haven w Syrtis
0% [0 Głosów]

na Haven w Ignis
na Haven w Ignis
0% [0 Głosów]

na Haven w Alsius
na Haven w Alsius
11% [1 Głosuj]

obojętnie
obojętnie
11% [1 Głosuj]

tam gdzie będzie większość Polaków
tam gdzie będzie większość Polaków
33% [3 Głosów]

nie zamierzam wracać
nie zamierzam wracać
0% [0 Głosów]

Głosów: 9
Rozpoczęta: 04/02/2017 19:21
Zakończona: 28/11/2017 23:47

Archiwum Ankiet
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Dami
21/06/2018 11:54
Hos, żeby Cię zachęcić do dołączenia - na pytania odpowiem Ci na discordzie smiley

DHospital
21/06/2018 07:09
Panowie, co to się stało z drzewkiem przywoływania conjurera? Summon lich tylko 40sek?! WTF? Czy summon dalej znika po ukradnięciu lockiem i wejściu na konia? Albo po wylogowaniu?

Dami
23/05/2018 22:13
Wbijaj Klos na naszego discorda

Tom Bloodnowsky
23/05/2018 22:13
Większość ekipy przeniosłą się na RA, ale zostało kilka osób na Haven

Klos
11/05/2018 22:04
To jak, grywa ktoś na Haven czy nie ?

DHospital
26/12/2017 13:18
No w sumie tak trochę dla żartu. Ale też co za upór z ich strony. Tam był mail że już pracują nad tematem. No i jak widać praca wre smiley Co tam słychać Dami?

Dami
26/12/2017 13:15
Co za wytrwałość smiley

DHospital
26/12/2017 12:44
Czekamy na oddanie itemku już prawie 10 lat więc może coś się ruszy, kto wie smiley

DHospital
26/12/2017 12:42
Cześć, odświeżałem właśnie (po 5 latach) temat łuku magnanite dla Black Devila i pomyślałem że zajrzę na forum smiley

robert
29/11/2017 21:43
Hejka słuchajcie trochę już chyba nie mam czasu grać a mam konto 60lvl barb z war maser + jakies dwa 37 lvl i może ktoś wie czy jeszcze ktoś chciałby to kupic? nie liczę na tysiące ale może by coś wpa

Dami
19/11/2017 01:43
discord.gg/T73B2Ay

Dami
18/11/2017 18:36
Link do naszego kanału na discordzie powyżej

Dami
18/11/2017 02:33
Najlepiej znaleźć nas na discordzie. Zgłaszajcie się do mnie, nick: Dami#5962

Dami
18/11/2017 02:27
Jakby ktoś miał ochotę pograć to w Ignis/Haven mamy fajną ekipę. Ja wpadam w weekendowe wieczory, ale na tygodniu też ktoś zazwyczaj jest.

Klos
17/08/2017 17:27
a dziś właśnie kopnąłem hazisa pod syrtis gate O.o

Archiwum
Polecane strony
Regnum Online - oficjalna strona Regnum Online

Regnum Online Wiki Regnum Online Wiki

Polish Team - polski klan w Ignis Polish Team

Divine Wrath - polski klan w Alsius Divine Wrath
Ostatnio online
Maximus 1 week
Dami 1 week